Související zápasy

FBC Slovácko

Dorostenci na turnaji v Morkovicích, přehráli Gepardy, ale nestačili na Židenice!

Dorostenci v rámci 15.kola odjeli do Morkovic, kde je čekali soupeři z Brna!

Gepardi Brno:

V prvním zápase proti Gepardům se ze začátku přistupovalo ke hře opatrně a naši kluci hořeli v útoku nedostali se ke střele a to soupeř oplatil jednou brankou. V druhé třetině se to začalo zlepšovat, přibývaly jak střely tak branky z obou stran. Do třetí třetiny se šlo za stavu 1:2 pro soupeře. Ale naši kluci to zvládli na výbornou kde se hned dvakrát prosadil Abrahám a jednou Giesl, samozřejmě zásluhu má i špičková obrana a brankář Dedek kterému už neproklouzl v této třetině ani jeden gól. S výhrou 4:2 si kluci berou 3 body do kapsy.

Slovácko : Gepardi Brno 4:2

Branky: Giesl 2, Abrahám 2

Florbal Židenice:

Druhý zápas čekal naše dorostence opět s brněnským týmem Florbal Židenice. První třetinu hráli kluci vyrovnaný zápas. V té druhé už to bylo zajimavější, ze začátku padly hned dva góly od soupeře poté náš hráč Abrahám se nechal vyloučit za hrubost a v přerušení hry byl vyloučen do konce utkání, ale to naše kluky nerozhodilo a v oslabení si poradil s krásnou akcí Michálek. Za pár minut dorovnával opět Michálek už v plném počtu. Do třetí třetiny jsme si šli pro výhru za stavu 2:2 a už to tak vypadalo protože po individuální akci se prosadil Krajča a už jsme je měli, ale v posledních pěti minutách byl vyloučen hráč Slovácka a v oslabení dostali kluci gól, to je rozhodilo a do konce utkání si soupeř s klukama poradil a dokázal ještě nasázet další tři branky. Konečný výsledek 3:6

Slovácko : Florbal Židenice 3:6

Branky: Michálek 2, Krajča